Zastanawiasz się, czy pod białą koszulę ubiera się podkoszulek? Odpowiedź brzmi twierdząco, jeżeli brak podkoszulka spowodowałbym widoczność torsu. Sprawdź zatem czym kierować się przy wyborze odpowiedniego podkoszulka pod koszulę.

Czy pod białą koszulę ubiera się podkoszulek?

W zależności od wybranej koszuli oraz całej stylizacji, może zdarzyć się, że będziesz potrzebował dobrać podkoszulek. W końcu nie chciałbyś, aby spod koszuli było widać części torsu – co uwaga jest bardzo poważnym błędem.

Warto w takim przypadku postawić na podkoszulek, który pozwoli zamaskować poszczególne błędy i zachować elegancję. Na co należy zwrócić uwagę wybierając podkoszulek pod koszulę?

czy pod koszule ubiera się podkoszulek

Bardzo istotne jest, aby podkoszulek był prawie w ogóle niewidoczny pod koszulą. W innym przypadku będzie znacząco wyróżniał się na tle koszuli, co zepsuje efekt końcowy naszej eleganckiej stylizacji.

Pamiętaj, że widoczny koszulek spod koszuli jest równie bardzo poważnym błędem stylizacyjnym. Musisz za wszelką cenę dobierać odpowiednią koszulę wraz z podkoszulkiem.

Podkoszulek pod koszulę – jaki wybrać?

Po pierwsze staraj się wybierać podkoszulek z rękawami, dzięki czemu w znaczny sposób cała część podkoszulka będzie zlewała się z koszulą (nie będzie miejsca na prześwit ciała).

Po drugie wybieraj bardzo cienkie i jednolite podkoszulki bez dodatkowych wzorów czy też szwów. Im cieńszy podkoszulek tym lepiej.

podkoszulek-pod-koszule

Po trzecie zwróć uwagę na materiał podkoszulka, który powinien być naturalny. Dzięki temu nie będziesz się dodatkowo pocił, co mogłoby zdemaskować założony podkoszulek.

Po czwarte wybieraj podkoszulki z wcięciem V w odcieniach skóry. Tego typu wybór podkoszulka sprawi, że będzie on bardzo mało widoczny pod koszulą.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
gentlemenroku.pl
gentlemenroku.pl
1 rok temu

Zgadzam się ze wszystkim. Pisałem o tym ostatnio u mnie na blogu.