Dla wielu mężczyzn samochód jest bardzo ważną częścią ich życia. Na co dzień spędzają oni bowiem w nich wiele czasu, czy to w podróży czy też w drodze do pracy. Sprawdź jakie wybrać gadżety do samochodu dla faceta, aby jeszcze bardziej umilić godziny spędzone w aucie.

Ciekawe gadżety do samochodu – kamera

Ciekawy gadżet samochodowy dla faceta? Wybierz kamerę samochodową, która pozwoli nagrywać różne momenty na drodze.

Dzięki kamerze będziesz w stanie odtworzyć różne momenty z podróży. Szczególnie przydatne jest to w niebyt miłych sytuacjach typu stłuczki spowodowane z nie twojej winy.

Sama kamera samochodowa jako gadżet sprawdza się bardzo dobrze. Zamontowana na przedniej szybie zwróci uwagę twoich pasażerów, a możliwość późniejszego odtwarzania poszczególnych fragmentów z nagranej trasy będzie równie interesująca.

ekskluzywne gadżety do samochodu

Przydatne gadżety do samochodu – etui

Z pewnością bardzo przydatnym gadżetem do samochodu jest etui na koszulę lub garnitur. Wielu z nas jeździ w długie trasy na spotkania biznesowe, a zawsze wyprasowana koszula czy garnitur są wręcz niezbędne do tego typu okazji.

Rozwiązaniem jest właśnie etui na koszulę do samochodu, które małe i poręczne możemy zamontować z tyłu siedzenia kierowcy. Ten gadżet do samochodu z pewnością przyda się wielu mężczyznom.

przydatne gadżety do samochodu

Ekskluzywne gadżety do samochodu – nawigacja

Jednym z bardziej ekskluzywnych gadżetem do samochodu, który dodatkowo ułatwi nam podróż jest wyświetlacz danych na przedniej szybie. Tego typu rozwiązanie działania za pomocą aplikacji i bluetooth.

Jego główne funkcje? Z pewnością podstawowa to nawigacja, która od teraz będzie wyświetlać się na przedniej szybie samochodu. Oznacza to brak konieczności zaglądania na ekran poprzedniej nawigacji / smartphone.

Warto dodać, że samym wyświetlaczem można sterować za pomocą gestów, co jeszcze bardziej dodaje rangi temu gadżetowi do samochodu. Z pewnością wśród pasażerów tego typu gadżet zabłyśnie i to bardzo.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
4kola
4kola
1 rok temu

fajny tip z tym gadżetem na szybę, muszę przetestować.