Jak wiadomo, klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Dlatego też czarne spodnie w połączeniu z marynarką zawsze są dobrym rozwiązaniem, bez względu na okazję na jaką zostaną włożone. Jak się jednak okazuje nie każdy ma pewność, jaka marynarka do czarnych spodni sprawdzi się najlepiej. W związku z powyższym w tym artykule rozwiewamy wszelkie wątpliwości.

Jaką marynarkę włożyć do czarnych spodni?

W związku z tym, że czarne spodnie są dosyć uniwersalnym elementem garderoby, wielu panów przyjmuje to za przysłowiową dobrą monetę i pozwala sobie na dużą swobodę, jeśli chodzi o połączenie ich z pozostałymi rzeczami. Niestety taka swoboda nie zawsze dotyczy marynarki, a to jaka marynarka do czarnych spodni będzie pasować najlepiej, uzależnione jest od kilku czynników.

do czarnych spodni jaka marynarka

Po pierwsze mowa o okazji, gdzie ważnym jest do czarnych spodni jaka marynarka zostanie włożona. Pamiętajmy o tym, że idąc na przykład na spotkanie biznesowe, powinniśmy postawić na ciemną marynarkę, a już w przypadku spotkania w gronie znajomych może się ona prezentować w jasnych, pastelowych kolorach.

Czy każda marynarka pasuje do czarnych spodni?

Wydawać by się mogło, że na pytanie jaka marynarka do czarnych spodni będzie pasować idealnie, odpowiemy że każda. Nic bardziej mylnego. Otóż stylizacje z czarnymi spodniami też powinny opierać się na pewnych zasadach.

czarne spodnie stylizacje z marynarka

Przede wszystkim zacznijmy od tego, że połączenie czarnych spodni z czarną marynarką niekoniecznie musi stanowić dobre rozwiązanie. Powód? Różnica w odcieniach czerni, co nie prezentuje się zbyt korzystnie.

Ponadto, jeżeli pozostałe elementy garderoby występują w różnych kolorach, wówczas czarne spodnie stylizacje z marynarką także mogą okazać się fiaskiem. Jeżeli chcemy wyglądać dobrze, postawmy na stylizacje opierającą się o trzy kolory, które rzecz jasna będą ze sobą współgrać.

Co jeszcze należy wiedzieć o zestawieniu czarnych spodni z marynarką?

Poza odpowiedzią na pytanie jaka marynarka do czarnych spodni, warto by było zastanowić się także, co włożyć pod marynarkę.

Pamiętajmy o tym, że nie musimy stawiać jedynie na koszule. W tego typu stylizacjach dobrze sprawdzą się również koszulki polo oraz t-shirty.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments