Wielu mężczyzn coraz bardziej zaczyna zwracać szczególną uwagę na swój zarost. Zadając sobie pytanie jaki trymer do brody warto wybrać ciężko znaleźć jedną odpowiedź. Dostępnych na rynku mamy wiele rodzajów tego typu urządzeń, jednak w tym artykule pomożemy ci podjąć słuszną decyzję.

Trymer – co to jest?

Jako trymer nazywamy urządzenie, które służy do golenia brody, ale i również może pomóc nam w wyrwaniu włosów w nosie czy też wyrównaniu męskich brwi.

Główną zaletą trymera jest możliwość ustawienia odpowiedniej długości strzyżenia. Dzięki temu możemy strzyc nim różnego rodzaju zarost.

trymer do brody jaki

Jaki trymer do brody wybrać?

Z tak wielu dostępnych na rynku urządzeń ciężko zdecydować się na jeden trymer do brody. Opinie dostępne w internecie co do poszczególnych marek są często różne, ponieważ każdy ma swoje indywidualne upodobania. Na co więc zwracać uwagę i jaki trymer do brody jest najlepszy?

Rodzaj ostrza trymera

Warto wybierać trwałe i bardzo dobre ostrza. Do takich z pewnością należą trymery z ostrzami ze stali nierdzewnej.

Wybór tego rodzaju ostrza nie tylko pozwoli nam cieszyć się większą wytrzymałością naszego urządzenia do golenia brody, ale także będzie bardziej skutecznie strzyc włosy.

trymer do brody jaki najlepszy

Rodzaj zasilenia trymera do golenia brody

Chcąc cieszyć się swobodą podczas golenia brody warto wybrać trymer zasilany akumulatorem.

Będzie to idealny wybór ponieważ akumulator może być wielokrotnie ładowany (co pozwoli nam golić się w każdych warunkach), a ponadto brak kabli ułatwi nam sam proces golenia.

Rodzaj nasadek w trymerze

Jaki trymer do brody jest polecany? Ten, który posiada wiele nasadek oraz funkcji zmiany długości golenia.

W przypadku brody bardzo istotne jest, abyśmy mieli możliwość ustawienia interesującej nas długości strzyżenia. Warto zwracać więc szczególną uwagę właśnie na ten aspekt.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
mirek homa
mirek homa
1 rok temu

trymer to podstawa 🙂

barber
barber
1 rok temu

Ja tam wolę pozostawić swoją brodę w rękach golibrody. Może artykuł jak wybrać odpowiedniego barbera?