Pragniesz dodać elegancję i styl do swojego stroju wizytowego? Idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie spinek do mankietów. Spinki będą idealnym uzupełnieniem zarówno do krawata, jak i muszki. Dowiedz się jak nosisz i zakładać spinki do mankietów. 

Jak zakładać spinki do mankietów?

Wszystko zależy od tego jaki rodzaj mankietu posiadasz. Wyróżnia się dwa podstawowe rodzaje mankietów: pojedynczy oraz podwójny.

Mankiet pojedynczy – zakładanie spinki

Pierwszy z nich, czyli mankiet pojedynczy stosowany jest w koszulach wizytowych oraz frakowych. Cechuje się on tym, że nie trzeba go zawijać.  Jak założyć spinkę do mankietu pojedynczego?Bardzo prosto, spinkę do mankietów wystarczy zapiąć na mankiet stosując przy tych zastosowany w spince mechanizm.

jak zakładać spinki do mankietów

Mankiet podwójny – zakładanie spinki

Drugi z mankietów, czyli mankiet podwójny stosowany jest w koszulach wieczorowych, a także smokingowych. Uważa się, że tego typu mankiet cieszy się największą popularnością. Zakładanie spinki na podwójnym mankiecie, jak to zrobić? Po pierwsze podwiń mankiet, a następnie zepnij go mechanizmem w spince.

Spinki do mankietów jak nosić?

Spinki do mankietów można nosić nie tylko na specjalne okazje, ale również i do koszul casualowych. Idealnie nadadzą się na wiele uroczystości m.in. na ślub, konferencję czy też na spotkanie firmowe. Założenie spinek do mankietów podkreśli elegancję i wyjątkowy styl każdego mężczyzny.

jak nosić spinki do mankietów

Podkreśl swój wyjątkowy, męski styl. Zwróć uwagę na dobieranie koloru i wzoru spinek odpowiednio do danej okoliczności.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Marks
Marks
1 rok temu

Super porada, ja zawsze zakładam spinki do mankietu na wyjątkowe okazje! 🙂